Breza i Gos zwycięzcami 2. Cross Country Bydgoszcz na start 2023!

W niedzielne przedpołudnie w bydgoskim Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” odbyła się druga edycja Cross Country Bydgoszcz na start. Wśród pań najszybsza okazała się Olimpia Breza, która pokonała trasę składającą się z trzech pętli w czasie 18 minut i 58 sekund. Drugie miejsce zajęła Julia Koralewska (19:14), a na najniższym stopniu podium stanęła Monika Kuźniar (19:38).

Cztery pętle najszybciej pokonał Mateusz Gos (22:01), drugi był Wiktor Antosz (22:22), a trzeci Adam Ochnik (22:42).

Komplet wyników kobiet – KLIKNIJ
Komplet wyników mężczyzn – KLIKNIJ

Partnerem głównym zawodów „2. Cross Country Bydgoszcz na start!”, które były Ambasadorem Marki Aktywna Bydgoszcz, było Miasto Bydgoszcz. Strategicznym partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego, partnerem wspierającym – Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Współfinansowanie ze środków RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 w ramach projektu pn. „Kujawy+Pomorze – promocja potencjału gospodarczego regionu – edycja II.”

Kujawsko-Pomorski Związek Lekkiej Atletyki bierze udział w projekcie „Kujawy Pomorze Team”.